Czuliśmy się jak w Wiedniu, wspaniały klimat, przemiła obsługa, pyszne jedzenie, pięknie podane. Super miejsce, napewno będę odwiedzać za każdym razem kiedy wybiorę się do Cieszyna bo to urokliwe miasto.

Sykownochata

Powiem tak: jestem stałą bywalczynią cieszyńskich restauracji i lepiej nie zjecie nigdzie niż tej restauracji. Przepyszne zupy (szczególnie austriacka czosnkowa), sznycel wiedeński jak we Wiedniu i wiele by jeszcze trzeba pisać o całej reszcie dań. Do tego oryginalny Almdudler prosto z Austrii, którego obecność BARDZO mnie ucieszyła. Przemiłe Panie z obsługi, przytulne wnętrze, w którym można poczuć się naprawdę jak we Wiedniu.
Wracam regularnie, z tego co wiem moi znajomi również.

Klaudia S.google.com

Przez prawie 5 dni pobytu w Cieszynie miałam przyjemność jeść codziennie śniadania w tej restauracji (serwowane przez cały czas jej otwarcia – to był dla mnie pozytywny szok!). Duży wybór, bardzo smaczne i sympatyczna obsługa. Do tego klimat wnętrza naprawdę rewelacyjny.

Basia Rozmusgoogle.com

Bardzo dobre jedzenie i desery. Wyśmienite espresso! Ciekawy wystrój, muzyka nawiązująca do Wiednia. Bardzo przyjemnie. Trochę musieliśmy się rozglądać za obsługą aby zamówić deser i kawę czy poprosić o rachunek, ale to drobnostka.

GTJ Tyniecgoogle.com

Byłem w restauracji kilka razy. Klimatyczny wystrój, dzięki któremu można poczuć się, jak w Wiedniu. Przepyszne jedzenie i duży wybór, genialna kawa Julius Meinl, bardzo szybka oraz miła obsługa.

Zbigniew Wgoogle.com